senuke-tng-full-crack

Merhaba Arkadaşlar Senuke TNG Full Crack Sürümü İle Sitelerinizi Hızlandırmanın Zamanı Geldi.

Senuke Yurtdışındaki Seocuların ve Webmasterların Önde Gelen Seo Araçlarında Biridir.

Senuke Programı Ne İşe Yarar ? İnceleyelim.

Senuke Web20 sitelerinde örnek: hubpage.com gibi siteler tamamen otomatik hesap oluşturuyor, bu hesapları onaylıyor. Bu sitelere yazı gönderiyor. Gönderdiği yazılarda, spin dediğimiz özelliği destekleyerek her defasında farklı yazılar olmasın sağlıyor.

Captcha desteği var. Yaptığı işlerde captcha sorulursa, bunu sizin işlem yapmanız gerekmeden hallediyor. Kelime analizi yapabiliyor. Linkwheel ve türevlerini başarı ile kurmanızı sağlıyor.

Kısaca değinmeye çalıştım ancak daha bir çok işlevi var. Seo cuların ingiliz çakısı diye nitelendirebiliriz. Şu sıralarda seo dünyası Senuke TNG İle Çalkalanmakta. Herşey Daha Kolay.

Senuke kullandığınızda, kısa zaman içerisinde kelimenizde birinci sayfaya çıkarsınız. Ancak sitenizin genç olduğu durumlarda site sandbox a girip çıkıp durmasın diye özel yöntemler var kullanılması gereken.

Türkçemize gelirsek, türkçe sitelerde çok yararlı olamayabilir. Çünkü çalıştığı web20 sitelerinin neredeyse tamamında sadece ingilizce içerik girebilirsiniz. Makale çoğullama işlevi sadece ingilizce içerikte çalışıyor.

Eğer edineceğiniz linklerin ingilizce içerikli sitelerden olmasında sakınca yok derseniz, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

NOT: Crack içerir, ANTİ virüsü kısa süreliğine devre dışı bırakın yoksa cracki siler,  anti virüsü devre dışı bıraktıktan sonra rar’dan çıkartın Senuke_Setup çalıştırın, daha sonra setup_2’den kurulumu yapin fulleyin.

————————————————————-

Boyut:.12-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre: senuke

————————————————————-

SEnuke TNG Full

/// AlternatiF ///

SEnuke TNG Full

/// AlternatiF ///

SEnuke TNG Full

/// AlternatiF ///

SEnuke TNG Full

Hızlı indirebilmek için ve indirme hız limitine takılmamak için, aşşağıdaki hızlı kurulum buttonlarına tıklayarak, son sürat beklemeden indirebilirsiniz. [Aşşağıdaki buttonları görmüyorsanız, "Adblock"u geçici olarak devre dışı bırakın. Hızlı kurulum sayesinde, indirirken dosyalar yarıda kalmaz ve hızlı indirir.
--------------------------------------------
-------------------------------------------
Paylaşmak Güzeldir
Money Robot Submitter 7.27 Full Crack [KIRILDI] Traffic Spirit Full Türkçe Crack İndir
full programlar indir | storify | sosyal medya | lgbt social | rüya tabirleri | | Tüm hakları hakka tapan milletimin istiklal!